Font Size

Cpanel

Praca dla instruktorów szachowych

uzytkownicyNasza SZKOŁA ciągle rozszerza swoją działalność i zyskuje nowych uczniów. Zgłaszają się również do nas szkoły, które chcą włączyć szachy do swojej oferty zajęć pozalekcyjnych. W związku z tym chętnie nawiążemy współpracę z instruktorami szachowymi. Jeżeli lubisz szachy, chcesz dzielić się swoją wiedzą z dziećmi i jesteś zainteresowany podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.
Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami.

Wakacje z szachami

football 128pxW czasie ferii zimowych i wakacji letnich organizujemy obozy sportowe dla dzieci. Wyjeżdzamy nad Morze Bałtyckie lub w góry, gdzie mamy do dyspozycji ośrodek ze znakomitą bazą sportową. Trenujemy codziennie pod opieką instruktorów, aby na koniec wykazać się w walce o medale. Uczestnicy naszego obozu codziennie korzystają z zajęć szachowych oraz biorą udział w turnieju szachowym.

Praca dla instruktorów szachowych

PRACA DLA INSTRUKTORÓW SZACHOWYCH

Jeżeli chcesz uczyć szachów, jesteś młodą, mobilną osobą, która potrafi nawiązać dobry kontakt z dziećmi, mamy dla Ciebie pracę. Jeżeli jeszcze nigdy nie uczyłeś/aś, a masz ochotę spróbować, zostaniesz przeszkolony/a. Nasza szkoła istnieje już 10 lat, mamy spore doświadczenie, którym się chętnie podzielimy. Praca jest od poniedziałku do piątku w szkołach między godziną 12.00 i 16:30. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by był to krótszy wymiar czasu lub nawet tylko 1 dzień w tygodniu. Jesteśmy elastyczni.

Oferujemy:
- sprzęt szachowy
- literaturę
- know how
- umowę
- dowolną ilość godzin

Zadzwoń do nas:
tel. 607-246-835