Font Size

Cpanel

Praca dla instruktorów szachowych

uzytkownicyNasza SZKOŁA ciągle rozszerza swoją działalność i zyskuje nowych uczniów. Zgłaszają się również do nas szkoły, które chcą włączyć szachy do swojej oferty zajęć pozalekcyjnych. W związku z tym chętnie nawiążemy współpracę z instruktorami szachowymi. Jeżeli lubisz szachy, chcesz dzielić się swoją wiedzą z dziećmi i jesteś zainteresowany podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.
Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami.

Wakacje z szachami

football 128pxW czasie ferii zimowych i wakacji letnich organizujemy obozy sportowe dla dzieci. Wyjeżdzamy nad Morze Bałtyckie lub w góry, gdzie mamy do dyspozycji ośrodek ze znakomitą bazą sportową. Trenujemy codziennie pod opieką instruktorów, aby na koniec wykazać się w walce o medale. Uczestnicy naszego obozu codziennie korzystają z zajęć szachowych oraz biorą udział w turnieju szachowym.

Instruktorzy


Tomasz Światłoch

Od kilkunastu lat zajmuję się szkoleniem dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło mi wypracować swój system treningów. Dbam o to, aby zajęcia szachowe ze mną były dla dziecka atrakcyjne, dlatego staram się je urozmaicać.

Zajęcia składają się z części teoretycznej, rozwiązywania zadań, ćwiczeń poprawiających koncentrację, ciekawostek i anegdot, partii treningowych oraz części multimedialnej.

Posiadam uprawnienia sędziowskie i tytuł instruktora dyscypliny sportu - szachy. Ciągle staram się powiększać swoje umiejętności i biorę udział w turniejach szachowych jako zawodnik.


Stanisław Łukaszek

Od kilkunastu lat uczę szachów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Opracowałem specjalny system ćwiczeń poprawiających wydolność intelektualną u dzieci.

Zajęcia, które prowadzę łączą intensywną naukę szachów z zabawą, przez co są one bardziej interesujące dla dzieci.
Jestem instruktorem szachowym oraz sędzią.