Font Size

Cpanel

Ferie zimowe

alpine skiing 128x128-32Zimą w czasie ferii zapraszamy dzieci na obóz narciarski, który odbywa się w Beskidzie czeskim.
Zapewniamy uczestnikom szkolenie narciarskie pod okiem instruktorów na różnym poziomie zaawansowania. Na koniec organizujemy zawody medalowe, które sprawdzają nabyte umiejętności. Chętni popołudniami mogą wziąć udział w zajęciach szachowych oraz w turnieju, w którym można zdobyć kategorie szachowe. Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Wakacje letnie

football 128pxW letnie wakacje zapraszamy dzieci na obóz sportowy. Wyjeżdzamy nad Morze Bałtyckie, gdzie mamy do dyspozycji osrodek ze znakomitą bazą sportową. Trenujemy codziennie pod opieką instruktorów, aby na koniec wykazać się w walce o medale. Uczestnicy naszego obozu mogą również codziennie korzystać z zajęć szachowych i wziąć udział w turnieju szachowym.

Instruktorzy


Tomasz Światłoch

Od kilkunastu lat zajmuję się szkoleniem dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło mi wypracować swój system treningów. Dbam o to, aby zajęcia szachowe ze mną były dla dziecka atrakcyjne, dlatego staram się je urozmaicać.

Zajęcia składają się z części teoretycznej, rozwiązywania zadań, ćwiczeń poprawiających koncentrację, ciekawostek i anegdot, partii treningowych oraz części multimedialnej.

Posiadam uprawnienia sędziowskie i tytuł instruktora dyscypliny sportu - szachy. Ciągle staram się powiększać swoje umiejętności i biorę udział w turniejach szachowych jako zawodnik.


Stanisław Łukaszek

Od kilkunastu lat uczę szachów dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Opracowałem specjalny system ćwiczeń poprawiających wydolność intelektualną u dzieci.

Zajęcia, które prowadzę łączą intensywną naukę szachów z zabawą, przez co są one bardziej interesujące dla dzieci.
Jestem instruktorem szachowym oraz sędzią.